DİĞER FAALİYETLERİMİZ
 
ANAHTAR TESLİMİ TRUNK ve COMMUNITY SİSTEMLERİ

Trunk ve Community Repeater İşleticilerine anahtar teslimi Trunk Sistemleri ve Community Repeater Sistemleri kurulur. Trunk Sistemleri 2-20 kanal arası, Telekomünikasyon Kurumu' nun tahsis edeceği frekanslara bağlı olarak kurulur.

DF (YÖN KESTİRME) CİHAZLARI

Bu cihazlar istenmeyen yayınların yerini bulmakta yardımcı olan cihazlardır. Özel anten sistemi ve alıcı cihazı ile istenmeyen yayının yönünü tespit eder. Birden fazla DF cihazı kullanıldığında harita üzerinde istenmeyen yayınların yerini nokta olarak tespit edebilirsiniz.

GPS CİHAZLARI

Uçak, Yat, Tekne, Gemi ve araçlarda kullanılmak üzere her çeşit GPS cihazları bulunmaktadır. Bu cihazlar bu iş için atılmış uyduların sinyallerinden faydalanarak bulunduğunuz yerin koordinatını en fazla 30 metre hata ile tespit eder. Gemi ve Uçaklar için harita bilgilerini de içeren modellerimiz bulunmaktadır. Kıymetli ürün taşıyan araçlarınız için bu sistemleri kullanarak çalınmaları durumunda yerlerini hemen tespit edebilirsiniz. Para, mücevherat, sigara ve tekel maddesi gibi kıymetli ürün taşıyan araçlarınızın güvenliği için en uygun çözümdür. 

DANIŞMANLIK ve SAHA ANALİZ HİZMETLERİ

Marka ve modeli ne olursa olsun telsiz sisteminizden istediğiniz randımanı alamıyorsanız sorunların tespiti için bize başvurabilirsiniz. Bizim sattığımız marka cihazları kullanmasa da, kuruluşundan bu yana birçok sorunlu telsiz kullanıcısının sorunlarına çözüm bulan firmamız, sizin de telsiz haberleşmesi ile ilgili sorunlarınızı çözmek için, mevcut tecrübe ve çalışmalarını hizmetinize sunmaktan memnunluk duyacaktır. 

Çalıştıramadıkları ya da yeterli randımanı alamadıkları veya kullandıkları telsizlerin yedek parçalarını temin edemedikleri için kendilerine yardımcı olduğumuz firmalardan bazıları:

Adıyaman Çimento A.Ş.
Güvenlik sebebi ile kullandıkları telsiz sisteminin kapsama alanının genişlemesi gerekiyordu. Kullandıkları telsiz cihazlarının çıkış güçleri değiştirilmeden kapsama alanları istedikleri düzeye getirildi. 
GASKİ Genel Müdürlüğü Gaziantep
Kartalkaya Barajındaki su pompa istasyonu ile Gaziantep arasında görüşmeleri gerekiyordu. Birçok firma birçok farklı yöntem denedi. Fakat bir türlü görüşme sağlayamadılar. Bu mesafe kuş uçuşu 55 km. olmakla birlikte, su pompa istasyonu baraj vadisinde 200 m. derinde bulunduğu ve bu vadi Gaziantep yönüne dik bir şekilde uzandığı için telsiz sinyalleri vadi dışına çıkamıyordu. Biz yine kullanılan cihazların teknik özelliklerini değiştirmeden ve ara röle istasyonu kurmadan pompa istasyonlarının Gaziantep'le görüşmesini sağladık. 1986 yılından beri firmamızın sağladığı çözümü kullanmaktadırlar.
MAPA İnşaat ve Ticaret A.Ş. Gaziantep Şantiyesi
Gaziantep - Kartalkaya Barajı arasındaki su isale hattının inşaatını yapan bu firma çalışma sahası içerisinde görüşebilmek için geniş alan kapsama sistemi kurdurmuştu. Geniş alan kapsama sistemi çalışmayınca bize mürcaat ettiler. Teknik düşünüş hatası yapılan sistemleri çalışır hale getirildi ve 1998 yılından beri kullanmaktalar. 
SANKO Holding Gaziantep
Mevcut telsizlerini çalıştırmak için bir firmaya röle sistemi kurdurmuşlardı. Bir yıllık uğraşı sonucu yeterli randımanı alamadıkları röle cihazları firmamız tarafından çalışır hale getirilmiştir. 
TEDAŞ Müessese Müdürlüğü Gaziantep
Kullandıkları telsiz sistemini ton susturmalı hale getirince, ellerinde mevcut yerli malı telsizlerin bir kısmına tone kontrol kartı bulamadıklarını belirterek sorunun çözümü için firmamıza başvurdular. Kullanamadıkları için atmaları gereken telsiz cihazlarına tone sistemleri eklendi ve milli servet olan bu cihazları tekrar kullanmaları sağlandı.
Teksko A.Ş. Adıyaman
Kullandıkları Simplex sistemlerinin kapsama alanı genişletildi.

Daha detaylı bilgi için bilgi@sarhas.com adresine E-mail gönderebileceğiniz gibi, aşağıdaki telefon ve faxımıza da başvurabilirsiniz.


 | Ana Sayfa | Kara Telsizleri | Deniz Telsizleri | Hava Bandı Telsizler | Data Telsizleri |
| Trunk Sistemi İşletmeciliği | Community Repeater İşletmeciliği | Telsiz Sitesi İşletmeciliği |
| Diğer Faaliyetlerimiz | SARHAS Hakkında | Telsiz Hakkında |

SARHAS
Danışmanlık Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Değirmiçem Mh. Özgürlük Cd. No:11 D:1 Gonca Apt.
27090 Gaziantep / TURKIYE
Tel. (342) 220 2626  Fax (342) 230 2646
bilgi@sarhas.com
Daha fazla bilgi için lütfen bilgi@sarhas.com adresine e-mail gönderiniz.